Rychlá půjčka do 10 000 Kč se slevou 100% (bez poplatků, bez úroků = zadarmo)

<span>Tato rychlá nebankovní půjčka do výplaty, nabízí až 10 000 Kč ještě dnes. První půjčku zde máte zdarma (bez poplatků bez úroků = sleva 100%). Vyřízení do 15 minut, peníze máte na účtu v bance ihned. Půjčka pro zaměstnance i pro OSVČ (bez exekuce a bez insolvence).</span> Tato rychlá nebankovní půjčka do výplaty, nabízí až 10 000 Kč ještě dnes. První půjčku zde máte zdarma (bez poplatků bez úroků = sleva 100%). Vyřízení do 15 minut, peníze máte na účtu v bance ihned. Půjčka pro zaměstnance i pro OSVČ (bez exekuce a bez insolvence).

Nedostatek finančních prostředků, když do výplaty ještě zbývá dlouhá doba, je asi něco, co někdy potkalo snad každého. Kde vzít peníze, rychle a bez podvodů, a hlavně aby to člověka finančně nezruinovalo?

Malých půjček do výplaty, se dá na internetu najít nepřeberné množství. Jedná se o desítky nabídek, nejrůznějších nebankovních „mikro-půjček“, které se od sebe v zásadě až tak moc neliší.

Někde vám půjčí jen 8000 Kč. A jinde je to 10, 15 nebo i 20 tisíc korun (jen výjimečně dostanete napoprvé i více). Většinu krátkodobých půjček do výplaty, je pak nutné splatit do 1 měsíce (někde i dříve).

A jedno mají všechny tyto rychlé půjčky společné = obvykle se za půjčení peněz (nebo i za každé prodloužení splatnosti), platí poměrně hodně peněz (poplatky jsou i několik tisíc korun).

Existují ale výjimky. Peníze se dají půjčit, i bez placení úroků nebo poplatků. Například zde, můžete mít půjčku do 10 000 Kč až na 4 týdny, a nic vás to nestojí.

Půjčka do 10 000 Kč zcela zdarma (bez úroků a bez poplatků)

Nabídka této půjčky do 10 000 Kč je určena pro nové klienty. Jako nový klient, si můžete vzít první půjčku do 10 000 Kč, a nic nebude vás to stát.

Pokud půjčené finanční prostředky vrátíte do konce sjednané doby (maximálně 4 týdny, 28 dní), pak vracíte jenom to, co jste si na začátku půjčili (tj. například jen 10 000 Kč).

Neplatíte žádné poplatky navíc, nejsou zde žádné úroky. Celou půjčku můžete mít nyní se slevou 100% (akce je časově omezena – viz aktuální podmínky na webu).

První půjčka se slevou 100% – až 10 000 Kč do 15 minut

Základní parametry této finanční nabídky jsou podobné, jako u jiných nebankovních půjček „do výplaty“:

 • První půjčka do 10 000 Kč je nyní zdarma (bez úroků, bez poplatků = sleva 100%)
 • Opakovaná půjčka až do 30 000 Kč (možnost zvýhodněných poplatků při řádném splácení)
 • Splatnost 7 – 28 dní (1- 4 týdny)
 • Možnost prodloužení (i opakovaně, platí se běžné poplatky, při řádném splácení je také nárok na slevu)
 • Vyřízení do 15 minut přes internet
 • Žádost je možné zadat 24 hodin denně / 7 dní v týdnu (i v noci, o víkendu, v sobotu nebo v neděli), stačí jen mobil nebo počítač s přístupem na internet
 • Výplata peněz pouze na účet v bance (prakticky ihned), hotovost není k dispozici
 • Bez ručitele a bez zástavy

Jaké jsou podmínky pro půjčku do 10 000 Kč ještě dnes?

Podmínky, abyste si mohli půjčit peníze ještě dnes, nejsou nijak složité:

 • Minimální věk 18 roků, svéprávnost a trvalý pobyt v ČR
 • Platný občanský průkaz nebo jiný doklad totožnost
 • Vlastní bankovní účet, mobilní telefon a email
 • Pravidelný měsíční příjem (zaměstnanec nebo OSVČ – příjem alespoň 13 000 Kč měsíčně)
 • Půjčka není vhodná pro osoby na mateřské či rodičovské dovolené
 • Půjčka není pro lidi v exekuci nebo insolvenci, nebo ani pro ty, co mají TP na MÚ

Vyřízení půjčky do 15 minut, peníze na účet ještě dnes

Vyřízení půjčky do 10 000 Kč, kterou navíc nyní můžete mít úplně zadarmo (bez poplatků, bez úroků, se slevou 100%), je velmi snadné.

Stačí vyplnit jednoduchou online žádost (najdete zde), doložit požadované údaje (stačí jen fotokopie či scan nebo vyfocení mobilem).

Žádost je následně posouzena vyhodnocena ihned – do 15 minut znáte výsledek. Při schválení, jsou peníze ihned odeslány na účet v bance – máte je k dispozici na cokoliv ještě dnes.

Kolik stojí první půjčka – 10 tisíc korun do 15 minut?

První půjčka zde může být zdarma (pokud je dodržen termín splatnosti). Celková výše spotřebitelského úvěru 10000 Kč; Pevná roční úroková sazba 0 %. Doba trvání 28 dní, Poplatek 0 Kč; RPSN  0%. Celkem uhradíte 10000 Kč.

U běžné (opakované půjčky) se už ale platí poplatky, podle aktuálního ceníku – Celková výše spotřebitelského úvěru 4500 Kč; Pevná roční úroková sazba 0 %. Doba trvání 28 dní, Poplatek 1639 Kč; RPSN  5632,2 %. Celkem uhradíte 6139 Kč.

Uvedené informace jsou aktuální k datu zveřejnění na tomto webu. Podmínky půjčky, výše poplatků, nebo aktuální akční sleva 100% se v průběhu času může měnit – viz aktuální informace na webu poskytovatele.

Výplata
Podpora
Důchod
Exekuce a insolvence
Sociální dávky
Nemocenské dávky
Mateřská a rodičovská
Ověřené půjčky ihned