Rychlá půjčka do 20000 Kč – nyní bez úroků a bez poplatků (zcela zdarma)

Můžete půjčit až 20000 Kč, a to velmi rychle. Vyřízení této půjčky je totiž do 10 minut, a peníze můžete mít ještě dnes. Můžete půjčit až 20000 Kč, a to velmi rychle. Vyřízení této půjčky je totiž do 10 minut, a peníze můžete mít ještě dnes.

Už jste slyšeli o tom, že by někdy někdo nabízel půjčení peněz zcela zdarma, tedy bez jakýchkoliv poplatků a bez úroků? Možná to zní neuvěřitelně, ale i taková půjčka se dá najít. Půjčíte si třeba 10 nebo 20 tisíc korun, a po uplynutí sjednané doby vracíte právě jen tuto částku, nic navíc

A dokonce si můžete půjčit až 20000 Kč, a to velmi rychle. Vyřízení této půjčky je totiž do 10 minut, a peníze můžete mít ještě dnes. Vše vyřídíte online, přes internet. Ve všední (pracovní) dny jsou vám pak peníze ihned převedeny na účet, často už do hodiny od podání žádosti máte peníze na účtu v bance.

Půjčka, která je zadarmo – bez úroků a bez poplatků

Nezdá se vám, že by opravdu někdo mohl půjčit peníze bez úroků a bez poplatků, tedy zcela zadarmo? Přemýšlíte, jaký je v tom „háček“? Vůbec žádný. Půjčka do 20000 Kč, u které nejsou účtovány žádné úroky ani jiné další poplatky, je speciální zvýhodněná akce, která je určena pro nové klienty.

To, že nebudete platit žádné poplatky nebo úroky se tedy vztahuje pouze na první půjčku u této společnosti. Pokud byste ji nebyli schopni včas splatit a chtěli si prodloužit dobu splácení, nebo pokud byste si půjčovali peníze již podruhé, pak se pochopitelně účtují běžné poplatky a úroky podle aktuálního ceníku. Poprvé to ale máte úplně zadarmo.

Rychlá půjčka do 20000 Kč – peníze máte ještě dnes

Chtěli byste si půjčit až dvacet tisíc korun? Pak postačí vyplnit jednoduchou online žádost, kterou najdete zde. Můžete si říct o částku do 1000 Kč do 20000 Kč. Peníze pak vracíte za 1 – 30 dní. Je to tedy krátkodobá půjčka.

Jaké jsou podmínky a kdo si může půjčit peníze?

  • Rychlá nebankovní půjčka od 1000 Kč do 20000 Kč
  • Splatnost od 1 dne do 30 dní (možnost prodloužení na delší dobu po uhrazení příslušného poplatku
  • Je požadován pravidelný příjem (výplata ze zaměstnání, mateřská, rodičovská, důchod apod.)
  • Věk 18 – 80 roků
  • Občanský průkaz + ještě jeden doklad totožnosti
  • Vyřízení do 10 minut online
  • Vyplacení půjčky ještě dnes, do hodiny na účet v bance

Půjčka bez ručitele a bez potvrzení o příjmu

Nejenom, že tato půjčka (první) je zcela zdarma, bez poplatků a bez úroků. K jejímu získání nepotřebujete ručitele, a obejde se to i bez potvrzení o příjmu. Je sice požadováno, abyste měli nějaký pravidelný příjem (abyste měli z čeho půjčené peníze splácet), nemusí to ale být jen příjem ze zaměstnání. Půjčka je určena třeba i pro ženy na mateřské, které pravidelně dostávají mateřskou nebo rodičovskou, nebo třeba pro důchodce. Stejně tak není ani požadováno nějaké ručení nebo ručitel.

Online žádost o 20000 Kč bez úroků a bez poplatků:

Pokud vás zaujala tato půjčka, která je nyní pro nové klienty zadarmo (bez poplatků a úroků), pak si můžete zkusit vyplnit nezávaznou žádost – najdete ji zde (stejně, jako další podrobnosti k nabízenému úvěru).

Ověřená online půjčkaKolik potřebujete půjčit? A na jak dlouho? Nic jiného nás nezajímá. Ověřená půjčka – získejte peníze do hodiny.

Užitečné informace