První půjčka do výplaty zdarma – srovnání půjček bez úroků a bez poplatků

<span>Nejlepší půjčka je taková, která vás nic nestojí. Podívejte se na srovnání 4 půjček, které jsou zdarma (bez úroků a bez poplatků) a nabízí až 20 000 Kč na 30 dní (nebo i déle). Nabídky jsou určeny pro nové klienty a vztahují se pouze na první půjčku.</span> Nejlepší půjčka je taková, která vás nic nestojí. Podívejte se na srovnání 4 půjček, které jsou zdarma (bez úroků a bez poplatků) a nabízí až 20 000 Kč na 30 dní (nebo i déle). Nabídky jsou určeny pro nové klienty a vztahují se pouze na první půjčku.

Pokud si potřebujete půjčit peníze, pak určitě nechcete platit nějaké vysoké poplatky nebo úroky. Zvláště když potřebujete peníze jen na kratší dobu. Třeba jen na pár dní nebo týdnů, do výplaty. Vyplatí se tedy srovnání různých půjček – najít tu, která má nejnižší poplatky a úroky. Nebo rovnou takovou, která je zdarma.

Půjčka do výplaty, která je zdarma

Možná se vám nezdá, že by někdo půjčoval peníze zadarmo, bez úroků a bez poplatků. V tom určitě musí být nějaký chyták. Není tomu ale tak.

Některé nebankovní společnosti nabízí první půjčku pro nové klienty zdarma. Jedná se hlavně o krátkodobé půjčky do výplaty, kdy musíte půjčenou sumu vrátit do 30 dní. Pokud se ale neopozdíte při splátce, pak vás to opravdu nic nestojí.

Pro tyto nebankovní půjčky do výplaty, které můžete mít jako nový klient i zdarma, platí běžné podmínky. Nejsou zde žádné skryté poplatky nebo jiné finty (alespoň tedy u seriózních poskytovatelů půjček).

Srovnání půjček zdarma do výplaty

Z aktuálně dostupných nabídek na půjčení peněz zdarma jsme vybrali 4 různé nabídky, které se pokusíme srovnat podle výhodnosti:

Všechny tyto nabídky jsou určeny pro nové klienty (pro ty, kdo si od dané společnosti ještě nepůjčovali).

Pokud u nich vrátíte finanční prostředky v dohodnutém termínu (28 – 120 dní), pak vás půjčka nic nestojí. Žádné poplatky předem, ani poději. Žádné úroky. Je to zcela zdarma.

Půjčka 20000 Kč zdarma na 30 dní od Viva Credit

Nejvyšší částku bez úroků a bez poplatků, nabízí Viva Credit. Můžete dostat 20 tisíc korun na 30 dní. Podmínky zde nejsou nijak složité.

Stačí mít 18 roků, být občanem ČR a doložit občanský průkaz, platnou platební kartu VISA nebo MasterCard. A také bankovní výpis z účtu, kam vám chodí pravidelný příjem.

Žádost je možné vyplnit přes internet, smlouva se uzavírá bez osobní schůzky. Pokud v žádosti dodáte všechny potřebné informace a dokumenty, pak můžete mít peníze ihned k dispozici – do 15 minut.

Více informací a online žádost o půjčku najdete zde

Půjčka 16000 Kč zdarma až na 60 dní od Zaplo

U společnosti Zaplo Finance si můžete, jako nový klient, říct o částku do 16 000 Kč. I zde je potřeba, aby vám bylo alespoň 18 roků a doložili jste platnou občanku.

V některých případech je požadováno i potvrzení o příjmu ze zaměstnání (nebo jiné doložení příjmu).

Půjčku je možné získat přes internet nebo po telefonu, na bezplatné telefonní lince. Ta ke k dispozici i o víkendu. Peníze je zde možné získat i v hotovosti. Nejste tedy odkázání jen na vyplacení úvěru na bankovní účet.

Více informací a online žádost o půjčku najdete zde

Půjčka 16000 Kč zdarma až na 120 dní od Providentu

Společnost Provident nabízí pro nové klienty úvěr Start do 16 000 Kč. Tato půjčka se poněkud odlišuje. Není zde totiž jednorázová splátka, ale pravidelné měsíční splátky. I proto je půjčka až na 4 měsíce (120 dní), kdy každý měsíc splatíte ¼ z toho, co jste si půjčili.

To má výhodu hlavně pro ty, kdo by si nemohli dovolit splatit celou částku naráz, prostřednictvím jednorázové splátky.

I Provident nabízí vyplacení půjčky v hotovosti. Peníze vám může přivézt, až k vám domů, obchodní zástupce společnosti. Kdykoliv i o víkendu.

Podmínky pro získání úvěru jsou podobné, jako u ostatních. Minimální věk 18 roků, doložení příjmu apod.

Více informací a online žádost o půjčku najdete zde

Půjčka 8000 Kč zdarma na 28 dní od SOS credit

SOS Credit (Orange finance s.r.o.), také nabízí novým klientům půjčení peněz zadarmo. Je zde k dispozici částka do 8000 Kč. Půjčka je také na 30 dní a má srovnatelné podmínky jako jinde. O

peníze si můžete požádat přes internet, jsou potřeba běžné osobní doklady a údaje. I zde je požadováno doložení nějakého pravidelného příjmu. I zde máte možnost dostat peníze ještě dnes.
Více informací a online žádost o půjčku najdete zde

Výplata
Podpora
Důchod
Exekuce a insolvence
Sociální dávky
Nemocenské dávky
Mateřská a rodičovská
Ověřené půjčky ihned