Auta na splátky bez akontace a registru

<span>Staré auto dosloužilo? Jak získat nové? Auta na splátky i bez akontace a bez kontrolování registrů.</span> Staré auto dosloužilo? Jak získat nové? Auta na splátky i bez akontace a bez kontrolování registrů.

Přemýšlíte o nákupu nového nebo ojetého auta? To staré už dosloužilo, nebo si chcete udělat radost a pořídit si něco hezčího, rychlejšího nebo prostě něco co vám bude dobře sloužit a bude mít menší spotřebu? Nového auta se můžete dočkat velmi snadno. Nevadí, že zrovna nemáte dost finančních prostředků, abyste si ho koupili za hotové. Auta na splátky jsou dostupné za velmi příhodných podmínek.

Nákup auta na splátky i bez akontace

Nákup nového nebo ojetého auta můžete mít i bez akontace. Akontace neboli jistina znamená, že po vás je požadováno, abyste uhradili nějakou část z ceny auta v hotovosti (nebo převodem na bankovní účet) předem. Výše akontace bývá obvykle v rozmezí 10 – 30%. Není to ale nezbytná podmínky pro nákup auta. Auta na splátky je možní pořídit i bez akontace.

To znamená, že můžete přijít do vybraného autobazaru, zde se rozhodnou pro nějaké nové nebo ojeté auto. A nic nemusíte platit, o vše se za vás postará finanční společnost a vy budete platit jen pravidelné měsíční splátky. Nákup auta na splátky bez akontace není ni složitého. Jo to jakási varianta půjčky (nebo také leasingu – závisí na konkrétních požadovaných podmínkách, parametrech, stáří vozu a na jeho celkové ceně).

Půjčky na auta i bez registru všem

Zádrhelem pro některé zájemce o nákup auta na splátky může být záznam v registru. A tím nemyslím registr vozidel nebo registr dopravních přestupků. Zde máme na mysli finanční registr, přesněji pak bankovní a nebankovní registr. Pokud si jdete do banky nebo i jinam půjčit peníze, prověřují si vás v registrech. To jsou databáze, kde se evidují všechny vaše finanční závazky. To jak poctivě splácíte a především to, jestli jste se někdy opozdili s úhradou nějaké splátky, jestli náhodou někde něco nedlužíte. Z registrů lze zjistit velmi mnoho informací o vaší finanční minulosti.

Pokud máte špatné záznamy v registru, je získání další půjčky (ať už při nákupu na splátky, nebo při vyjednávání o hypotéce nebo půjčce na cokoliv). I tak je ale možné schválení dalšího finančního závazku. Díky unikátním parametrům je možné získání auta na splátky i bez kontrolování registrů. Můžete si tak pořídit nové vozidlo (nemusí to být jen auta, podobné podmínky platí i pro motorky nebo další motorová vozidla) na splátky, bez akontace a dokonce i bez registrů.

S nákupem auta na splátky vám více neporadíme. Pokud by se vám ale hodila rychlá půjčka, pár tisíc korun do výplaty, pak můžete vyzkoušet tu, kterou zde nabízíme. Peníze můžete mít i se záznamem v registru.

Výplata
Podpora
Důchod
Exekuce a insolvence
Sociální dávky
Nemocenské dávky
Mateřská a rodičovská
Ověřené půjčky ihned