Okamžitá půjčka až 12 tisíc korun na ruku

Okamžitá půjčka až 12 tisíc korun na ruku Okamžitá půjčka až 12 tisíc korun na ruku

Potřebujete nutně půjčku před výplatou, ale nevíte, na koho se obrátit? Pak zvolte společnost NetCredit! Ta nabízí půjčku 1 500 až 12 000 korun, a to až na měsíc!

Společnost NetCredit nabízí půjčky od roku 2012 a působí kromě České republiky také v Polsku, Lotyšsku a Rusku. O půjčku můžete zažádat on-line, nemusíte chodit na žádné pobočky. Přidejte se i Vy ke spokojeným zákazníkům společnosti NetCredit.

  • 1 500 až 12 000 korun
  • Online žádost
  • Možnost splacení až po 30 dnech

Co je potřeba?

Za prvé musíte být občanem České republiky a musíte splňovat věkovou hranici. Ta je stanovena na 20 až 70 let. Vaše osoba nemůže být v exekuci, ani žadatel o oddlužení. Taktéž musíte společnosti NetCredit doložit svůj trvalý příjem. A poslední podmínkou, pro získání půjčky je vlastnit bankovní účet a funkční telefonní síť.

Hlavní výhodou půjčky od společnosti NetCredit je on-line žádost. Nemusíte nikam na pobočky a podepisovat smlouvy, stačí si jen on-line zažádat o půjčku a čekat, zda Vám půjčku schválí. Předem víte, kolik budete platit a jaké jsou obchodní podmínky společnosti. Nemusíte se obávat žádných skrytých poplatků a dalších podobných neduhů. Navíc, první půjčku od NetCreditu dostanete zdarma!

Ověřená online půjčkaKolik potřebujete půjčit? A na jak dlouho? Nic jiného nás nezajímá. Ověřená půjčka – získejte peníze do hodiny.

Užitečné informace