Půjčka pro začínající podnikatele

<span>Jak sehnat peníze, na rozjezd podnikání? Půjčka pro začínající podnikatele vám pomůže postavit se na vlastní nohy.</span> Jak sehnat peníze, na rozjezd podnikání? Půjčka pro začínající podnikatele vám pomůže postavit se na vlastní nohy.

Už vás nebaví chodit každý den do zaměstnání, kde vám pořád někdo rozkazuje? Chtěli byste být vlastním pánem? Spočítali jste si, že při podnikání budete mít více peněz? A sháníte půjčku pro začínající podnikatele, abyste měli finanční prostředky na rozjezd podnikání? Potřebujete nakoupit stroje, nářadí nebo vybavení do své nové provozovny? Půjčka pro začínající podnikatele vám může pomoci postavit se na vlastní nohy a začít si vydělávat více peněz.

Kde vzít peníze na rozjezd podnikání

Začít podnikat, postavit se na vlastní nohy není nic jednoduchého. Musíte vyřídit spoustu různých papírů. Od živnostenského úřadu, přes sociálku, finanční úřad, zdravotní pojišťovnu a dost často i celou řadu dalších papírů, dokumentů, razítek atd. Ani získání finančních prostředků na rozjezd podnikání není nic snadného.

Kde vzít peníze na rozjezd podnikání? Všichni, kdo začínali podnikat, se shodují na tom, že do začátku je nejlepší vystačit s vlastními prostředky nebo si půjčit peníze od rodiny nebo od známých. Pokud nemáte nějaký majetek (například dům, pozemek, nebo jinou nemovitost), pak je šance na získání nějaké větší sumy na rozjezd podnikání jen mizivá. Aby vám banka jako OSVČ půjčila peníze, požaduje zpravidla doložení daňových přiznání za 1 až 2 roky. Také nesmíte být ve ztrátě, tj. musíte vykazovat nějaké zisky. Což velmi logicky, jako začínající podnikatel nesplníte.

Půjčka pro začínající podnikatele

Jinou možností, jak získat peníze pro začínající podnikatele je využít státní podpory. Pokud jste bez práce a registrováni na úřadu práce, pak máte šanci získat peníze na podnikání od státu. V tomto případě to dokonce není ani půjčka. Jedná se o dotaci od státu na podporu podnikání. Můžete tak dostat skoro až 150 tisíc korun (přesněji maximálně 142 356 korun). V praxi ale tyto peníze od státu na podnikání získá jen menší část začínajících podnikatelů a stát také jen málo kdy vyplatí celou maximální částku, průměrná výše podpory se zde pohybuje v rozmezí 20 – 50 tisíc korun.

Jiná půjčka pro začínající podnikatele může být získána od některé nebankovní společnosti. Ty nabízí různé finanční produkty. A některé nebankovní firmy mají ve své nabídce i úvěry pro podnikatele. Na rozdíl od banky, mají nebankovní společnosti méně přísné požadavky, takže šanci získat peníze máte i ve chvíli kdy jste OSVČ jen krátkou dobu.

Možná vás nezajímá půjčka pro podnikatele, ale hledáte rychlou půjčku, abyste měli peníze do výplaty, peníze na zaplacení nejrůznějších složenek a faktur. Pak můžete vyzkoušet tuto ověřenou půjčku. Peníze můžete mít už do 30 minut. Je to snadné a rychlé.

Nezávazná online poptávka - peníze rychle a online

Vyberte si, kolik peněz potřebujete a zadejte několik údajů o své osobě.

Vaše poptávka bude během několika minut vyhodnocena, a bude vám nabídnuta ta nejvýhodnější půjčka, která nejvíce odpovídá vašim požadavkům.

Vysoké procento schválených žádostí. Peníze můžete mít ještě dnes!

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.
Výplata
Podpora
Důchod
Exekuce a insolvence
Sociální dávky
Nemocenské dávky
Mateřská a rodičovská
Ověřené půjčky ihned