Rychlá půjčka v hotovosti i o víkendu

Jako nový klient si zde navíc můžete půjčit až 8 tisíc korun zcela zdarma. Jako nový klient si zde navíc můžete půjčit až 8 tisíc korun zcela zdarma.

Potřebujete peníze, a nevíte, kde je rychle sehnat? Hodila by se vám rychlá půjčka, kde můžete finanční prostředky dostat v hotovosti, klidně i o víkendu? Máte nějaké neodkladné výdaje, které nepočkají do pondělí, ale musíte je vyřešit ihned? Pak se podívejte, co by vám mohla nabídnout tato rychlá půjčka peněz i víkendu.

Vyplacení půjčky i o víkendu

Pokud sháníte peníze a potřebujete je mít opravdu rychle, i o víkendu, pak není příliš mnoho možností. Banky mají o víkendu zavřeno. I většina nebankovních společností o víkendu nepracuje. A pokud již někdo nabízí sjednání půjčky i o víkendu, pak to zpravidla znamená jen to, že si můžete o peníze požádat sice i v sobotu a v neděli, ale k vyplacení dojde nejdříve až v pondělí, kdy jsou otevřené banky.

Tady ale máte možnost, opravdu dostat peníze, i o víkendu. Jak je to možné? Tato nebankovní společnost, nejenom že pracuje i o víkendu (v době od 9:00 do 17:00, v sobotu i v neděli), nabízí ale možnost vyplacení schválené sumy peněz ihned, bez čekání i o víkendu.

Půjčka v hotovosti ihned i v sobotu a v neděli

Tato nebankovní společnost totiž spolupracuje se sítí prodejen GECO. Ty najdete ve většině nákupních center a i jinde. Jedná se o menší prodejny, kde jsou prodávány cigarety, noviny a časopisy.

Pokud je vám schválena půjčka, a vy si zvolíte vyplacení v hotovosti, můžete ihned zamířit k nejbližší partnerské prodejně, a tam vám bude půjčka vyplacena v hotovosti i o víkendu. Tyto prodejny bývají zpravidla otevřeny po celý den i v sobotu a v neděli.

Rychlá půjčka ihned

Jako nový klient si zde navíc můžete půjčit až 8 tisíc korun zcela zdarma. Za první půjčku peněz totiž nemusíte zaplatit ani 1 Kč. Pokud vám stačí 8 tisíc korun a 30 dní, pak po jednom měsíci budete vracet právě jen 8 tisíc korun. Žádné poplatky navíc (a pochopitelně ani předem). Nepřeplatíte tedy nic navíc. Při opakovaném půjčení peněz pak můžete dostat až 20 tisíc korun.

Online žádost o půjčku i o víkendu.

Ověřená online půjčkaKolik potřebujete půjčit? A na jak dlouho? Nic jiného nás nezajímá. Ověřená půjčka – získejte peníze do hodiny.

Užitečné informace