Půjčka od soukromé osoby i pro nezaměstnané

<span>Tato soukromá půjčka je navíc i v hotovosti. Peníze tak můžete dostat přímo na ruku při osobní schůzce.</span> Tato soukromá půjčka je navíc i v hotovosti. Peníze tak můžete dostat přímo na ruku při osobní schůzce.

Nabídka půjček pro nezaměstnané je značně omezena. Můžete sice najít mnoho různých nabídek a inzerátů na půjčky bez doložení příjmu, bez potvrzení ze zaměstnání apod. Obvykle to ale znamená pouze jen to, že nepotřebujete dokazovat svoje příjmy. Ale že by vám půjčily peníze, i když jste bez práce, nezaměstnaní a odkázáni třeba jen na sociální dávky, to není příliš časté. Přesto ale existují výjimky.

Půjčka od soukromé osoby všem – i pro nezaměstnané

Jednou z možností, jak získat peníze, která je dostupná i pro nezaměstnané, je tato půjčka od soukromé osoby. Neplatí zde obvyklá pravidla jako pro půjčky od banky nebo od jiných úvěrových společností. Opravdu si tedy můžete půjčit peníze, i když jste bez příjmu, bez zaměstnání nebo když máte dokonce nějaké negativní záznamy v registru.

Je zde prováděno individuální posouzení. To že jste zrovna nebo příjmu, nebo že jste v minulosti něco nezaplatili, nemusí tedy automaticky znamenat, že peníze nedostanete. Šanci má každý. Záleží pochopitelně i na tom, kolik potřebujte peněz, na jak dlouhou dobu a jestli případně můžete poskytnout nějakou záruku, že peníze včas a řádně vrátíte.

Mohu si půjčit, i když jsem bez zaměstnání?

To, že momentálně patříte mezi nezaměstnané, nemusí být nepřekonatelná překážka. Vždy záleží na individuálním posouzení. Něco jiného je když jste před pár týdny nebo měsíci přišli o práci a nyní máte jen podporu v nezaměstnanosti a hledáte si novou práci. Něco jiného bude pochopitelně případ, když jste bez práce už velmi dlouhou dobu a nesnažíte se nějakou najít.

To, že někdo přijde o práci, a chvíli mu trvá, než si najde novou, se může stát každému. Pokud tedy budete splňovat další požadavky pro schválení půjčky, peníze mohou být vaše

Kdo mi půjčí bez registrů?

Pokud se vám snad někdy v minulosti stalo, že jste zapomněli včas zaplatit nějakou složenku, fakturu, nebo poslat splátku za nějakou půjčku nebo úvěr, ani to nemusí vadit. Tato půjčka od soukromé osoby bere ohledy na to, že zapomenout může čas od času každý. Je určitě něco jiného, když někdo jednou nebo dvakrát něco zapomene, než když má někdo opravdu velmi vysoké dluhy, které se nesnaží nijak splácet.

Půjčka na směnku od soukromé osoby bez poplatků předem

Na internetu se dá najít celá řada nabídek na soukromé půjčky. Častokrát se ale jedná o nejrůznější podvody. Pokud po vás někdo bude chtít zaplacení nějakého poplatku předem, pak byste měli být velmi opatrní. Pro některé – malé – poplatky předem se dá najít rozumný důvod. Třeba pokud si vás někdo chce prověřit v databázi exekucí, pak ho to bude něco málo stát (100 – 200 Kč). Pak si dává smysl, že po vás bude chtít předem zaplatit tento poplatek. Ale ani toto není moc časté. Seriózní poskytovatelé půjček, a je jedno jestli se jedná o soukromé osoby nebo nějakou nebankovní společnost, nikdy nechtějí platit poplatky předem.

Ani tu této půjčky na směnku od soukromé osoby nemusíte nic platit předem. Pokud se dohodnete na poskytnutí soukromé půjčky, pak budete pouze splácet splátky (buď pravidelně každý měsíc, nebo jednorázově celu částku po určité době). Je to bez poplatků předem a i bez jakéhokoliv dalších poplatků (jako někdy bývají poplatky za schválení úvěru nebo za jeho měsíční vedení).

Tato půjčka se poskytuje na směnku. Tedy není zde žádná složitá smlouva nebo nějaké skryté podmínky. Při podpisu směnky předem víte, kolik peněz dostanete, na jak dlouho a kolik budete muset vrátit.

Rychlá půjčka na ruku i pro nezaměstnané

Tato soukromá půjčka je navíc i v hotovosti. Peníze tak můžete dostat přímo na ruku při osobní schůzce, kde si domluvíte všechny potřebné detaily a podepíšete příslušnou směnku. Vyřízení je zpravidla rychlé. Předběžnou dohodu lze domluvit po internetu a pak už se jen stačí domluvit na nějakém setkání, podle toho, jak se to bude vzájemně hodit.

Půjčka od soukromé osoby – peníze ihned!

Máte-li zájem o tuto soukromou půjčku, nebo pokud byste se rádi dozvěděli více informací, pak se ozvěte. Můžete použít tento jednoduchý kontaktní formulář, nebo napsat na email: soukroma-pujcka@overene-pujcky.eu.

Nezapomeňte především na: kolik chcete půjčit, na jak dlouhou dobu, jak chcete splácet (jednorázově x měsíčně). Dále pak jestli máte nějaké příjmy (nebo je alespoň v blízké době očekáváte), jestli můžete poskytnout nějakou záruku (zástava, ručitel apod.), jestli máte nějaké nezaplacené pohledávky, dluhy, exekuce či jste v insolvenci apod. A také udejte nějaké kontaktní spojení – email a/nebo telefon. Pokud bude vaše poptávka půjčky odpovídat požadovanému profilu, určitě se vám co nejdříve ozvou.

Výplata
Podpora
Důchod
Exekuce a insolvence
Sociální dávky
Nemocenské dávky
Mateřská a rodičovská
Ověřené půjčky ihned